Açıkgöz “AK PARTİ, Sağlıkta da Reformların Partisidir”

“AK PARTİ, Reformların Partisidir”

AK Parti Nevşehir Milletvekili, 27.Dönem Milletvekili adayı Ecz. Mustafa Açıkgöz ve AK Parti İl Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar ile teşkilat üyeleri, Nevşehir Devlet Hastanesinde sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

 

Burada yaptığı konuşmasında Açıkgöz,”Nevşehir Devlet Hastanemizde görevli fedakar sağlık çalışanlarımızla bir aradayız.

16 yıldır sağlıkta reform yapan AK PARTİ, modern sağlık kurumlarının yanında sağlık çalışanlarımızın özlük haklarını da günden güne iyileştirdi. Sizlerin emeği ödenmez ancak #YaparsaYineAKPartiYapar

Nevşehir’imize 297,58 Milyon TL sağlık yatırımı yaptık. Nevşehir’e birinci sınıf sağlık hizmeti getirdik. Nitelikli sağlık hizmetlerimizle sağlıklı nesillere sizlerle birlikte hizmet veriyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin şahlanışına sizlerin de tekrar desteğinizi bekliyoruz. 24 Haziran’da aziz milletimizin takdiriyle yine milletimiz kazanacak.

Sizlere ulvi görevlerinizde her daim muvaffakıyetler diliyor, saygılarımı sunuyorum. #VakitTürkiyeVakti “ dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar da açıklamasında “Nevşehir Devlet hastanesindeki personellerimiz ile bir araya gelerek 24 haziran seçimlerine dair çalışmalarımız ve sağlık sektörü konusunda istişarelerimize DEVAM ediyoruz. Vakit Türkiye Vakti” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti Nevşehir Milletvekili, 27.Dönem Milletvekili adayı Ecz. Mustafa Açıkgöz daha sonra Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalar ile yakınlarını da ziyaret ettiler. Hastaları ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun ve acil şifa temennilerinde bulundular.