AÇIKGÖZ, ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve TBMM Başkanlık Divanı Üyeleri ile Ankara Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü

 

     AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, TBMM Başkanı Kahraman ve Başkanlık Divanı üyeleri, FETÖ’nün darbe girişimi sırasında en çok zarar gören noktalardan olan Ankara Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

IMG_0724

 

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki Başkanlık Divanı üyeleri, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında en çok zarar gören noktalardan olan Ankara Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Kahraman ve Başkanlık Divanı üyelerini, Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne gelişlerinde, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ve Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan ile diğer yetkililer karşıladı.

FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında, darbecilerin ana hedeflerinden olan, hava unsurları ve tanklar ile saldırılarak tahrip edilen Ankara Emniyet Müdürlüğü binasında incelemelerde bulunan Açıkgöz ve beraberindekiler, yetkililerden bilgi aldı.

IMG_0728
Tahrip olan bina önüne karanfil bırakan TBMM Başkanlık Divanı üyeleri, dua okuduktan sonra Emniyetten ayrıldı.