AÇIKGÖZ’ den Spor Toto Teşkilat Başkanına Ziyaret

Spor Toto Başkanı Ziyareti

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi  Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Kavak Belediye Başkanı Celal YİĞİT  ve Çat Belediye Başkanı Kamil DURU ile birlikte Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ nu makamında ziyaret etti.

 

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan AÇIKGÖZ “Kavak Belediyesi tarafından yapılacak spor tesisi ve halı sahası için Spor Toto Teşkilatımızın ve Sayın Başkanımızın desteklerini beklediğimizi ifade ettik. Çat Belediyemizin yeni projeleri adına istişarelerde bulunduk. Nevşehirli gençlerimizin ve hemşerilerimizin sağlıklı yaşam adına güvenli, sistemli, nezih ortamlarda spor yapabilmelerini hep birlikte istiyoruz, bunun için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Spor Toto Teşkilatımız da sponsorluk ve tesis yapımları anlamda her zaman destekçimiz olmuştur.  14 yıldır AK PARTİ iktidarı olarak gençliğe ve spora son derece önem veriyoruz. Spor tesislerinin yapımı ve alt yapı çalışmaları ülkemizin her yerinde devam ediyor. Nevşehir olarak da turizm, sağlık, spor alanlarında çalışmalarımız devam ediyor. İnşAllah ilerleyen günlerde Kavak Belediyesi spor tesislerinin protokolünü de imzalayarak, yapımına başlayacağız. Çat Belediyemizin yapımı tamamlanan halı sahası, hemşerilerimize hizmet vermeye devam ediyor.  Spor Toto Teşkilâtı Başkanımız Kasapoğlu’na verdikleri desteklerden dolayı şahsım ve Nevşehirli hemşerilerim adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Spor Toto Teşkilâtı Başkanı Kasapoğlu, her zaman Nevşehir’ in yanında olduklarını ve imkânları dahilinde ellerinden gelen desteği yapacaklarını dile getirerek Nevşehir’e saygı ve selamlarını iletti.