AÇIKGÖZ’ den Yarıyıl Mesajı

Kıymetli Hemşerilerim,

2015-2016 eğitim öğretim dönemi I. yarıyılını tamamlayarak 22 Ocak 2016 Cuma günü karne heyecanıyla geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz dinlenme dönemine girmiş bulunuyor.

Milli birlik ve beraberlik içerisinde, ilim irfan yuvalarımızı şenlendiren sevgili öğrencilerimizin yüzlerindeki ışıkta, gözlerindeki pırıltıda her geçen gün daha da güçlenen Türkiye’ mizin aydınlık geleceğini görüyor ve sevgili öğrencilerimize güveniyoruz. Bu sebeple millet ve devlet olarak en önemli önceliğimiz geleceğimizin güvencesi gençlerimizin yarınlara en iyi şekilde hazırlanmasına imkân sağlamak, onlara demokratik ve müreffeh bir ülke bırakmaktır. Bizim millet olarak özümüz sevgi ve saygıdır; yolumuz, ilim, irfan ve insanlık sevgisi üzerine kurulmuştur. Hacı Bektaş-i Veli’ nin “Daima iyiyi, güzeli, doğruyu öğrenebilmek için okuyunuz, okutunuz.” düsturundafedakârca emek veren eli öpülesi eğitimcilerimize de şükran ve minnetlerimi sunuyorum.

Yarıyıl tatilinin yeni başarılara adım atabilmek için bir vesile olmasını diler; öğrencilerimize, velilerimize ve eğitimcilerimize hayırlı tatiller temenni eder, saygı ve selamlarımı sunarım.

Mustafa AÇIKGÖZ

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi

IMG_9020