AÇIKGÖZ “Gülşehir’ e Yakışan Gül Gibi TOKİ Konutlarımız Hayırlı Olsun”

     AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan Gülşehir TOKİ konutları için Gülşehir Belinay Düğün Salonunda Noter huzurundaki TOKİ konut belirleme kura törenine katıldı.

 

TOKİ Gülşehir 1

 

     Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan Gülşehir TOKİ konutları için Gülşehir Belinay Düğün Salonunda Noter huzurunda TOKİ konut belirleme kura töreninde konuşan AÇIKGÖZ “ Gülşehirli hemşerilerimiz her zaman olduğu gibi her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Modern konutlarımız TOKİ tarafından yapılarak bugün hak sahiplerini kura ile belirliyoruz. 15 yıldır AK Parti iktidarı olarak ülkemizin her bölgesinde konutlar inşa ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Her kesimin kolaylıkla ödeyebildiği ve her bütçeye uygun nezih konutları yapmanın onurunu yaşıyoruz. Gülşehir’ e yakışan gül gibi TOKİ konutlarımız hayırlı olsun.” dedi.

 

IMG_1655

IMG_1656

     Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin Gülşehir’ de yaptırdığı konutlar için gerçekleştirilen çekilişte, ev almaya hak kazananların sevinçleri gözlerden kaçmadı.

 

IMG_1646

 

IMG_1648

 

 

IMG_1654

IMG_1651