Açıkgöz “Milletimize Hizmetkar Olmaya Devam Edeceğiz”

“Milletimize Hizmetkar Olmaya Devam Edeceğiz”

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve teşkilat mensuplarından oluşan AK Parti heyetiyle 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Zübeyde Hanım Caddesindeki esnafları ziyaret ederek, 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Nevşehir İl Teşkilatımızın da 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri öncesinde çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, Zübeyde Hanım Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek destek istedi. Açıkgöz: “Nevşehir Zübeyde Hanım Caddesindeki esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. “Tek millet,tek bayrak,tek vatan,tek devlet için bir olacağız,iri olacağız,diri olacağız,kardeş olacağız,hep birlikte Nevşehir, güçlü Türkiye olacağız. 24 Haziran’da milletimizin adaylarıyla milletimiz kazanacak.” dedi.

Milletvekili Adayı Açıkgöz, “Gerek esnaflarımızla, gerek halkımızla, gerek gençlerle görüşüyoruz. Halkımızın teveccühü yüksek. Zaten Nevşehir’de de her zaman halkımızın teveccühü yüksek olmuştur. Ama halkımız bizi destekliyor diye çalışmaktan hiçbir zaman geri durmadık, vazgeçmedik. 16 yılda Nevşehir’de yaklaşık 7.13 milyara yakın yatırım yaptık. Bugün geldiğimiz noktada yatırımlarımız hızla devam ediyor. Açılışını yapmaya vakit bulamadığımız yatırımlarımız var. Yakın zamanda Derinkuyu, Hacıbektaş ve Avanos’tan sonra Acıgöl’de, Ürgüp’te, Gülşehir’de çok modern hastaneler inşa ettik.

AK Parti bir icra hareketi. AK Parti bir ihya ve inşa hareketi. Onun için biz durmadan devam ediyoruz. Seçim döneminde de AK Partimizin bir neferi ve milletvekili adayları olarak elimizden gelen gayreti sonuna kadar gösteriyoruz. Geride bıraktığımız mübarek Ramazanın bereketini seçim çalışmalarında fazlasıyla hissettik. İftarıyla, sahuruyla, teravih namazlarıyla gündüz esnaf ziyaretlerimizle Ramazan oldukça verimli geçiti. AK Parti bir başarı partisi. Başarıya giden yolda elimizden gelen gayreti göstermek zorundayız. Eğer bize 24 saat yetmiyorsa 25. saati bulacağız, 7 gün yetmiyorsa 8. günü bulacağız, 30 gün yetmiyorsa 31. günü çıkaracağız. Eninde sonunda başarıyı yakalayacağız. Biz hiçbir zaman “yüzde 60 oy aldık, yüzde 70 oy aldık, yüzde 80, oy aldık” deyip “bu bizim için yeterli” deyip geri durmadık.

Biz yüzde 80 oy alsak yüzde 20 oyu neden alamadığımızı tartışır, düşünür, halkımıza ulaşıp bir eksiğimiz varsa gidermek için çabalarız her zaman. Onun için çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor” ifadelerini kullandı.