Açıkgöz, “Nevşehir Belediyespor’umuz Hayırlı Olsun”

Nevşehir Belediyespor’umuz Hayırlı Olsun

AK Parti Nevşehir heyeti; İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, 27. dönem AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, 27. dönem AK PARTİ Nevşehir milletvekili  adaylarımız Yücel Menekşe, Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanımız Atilla Seçen ve İl yönetimimizden oluşan AK Kadrolar ile Nevşehir’imizin fedakar ve cefakar basın mensuplarımız Ramazan ayının sahur programında bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz burada yaptığı açıklamasında,”Nevşehir Belediyespor Müjdemiz Hayırlı Olsun. Yaparsa AK PARTİ Yapar dedik ve AK Kadrolar olarak sevdamız Nevşehirspor’umuzu ve fedakar taraftarlarımızı yalnız bırakmadık. Nevşehir Belediyespor’umuzla nice şampiyonluklara birlikte yürümeye devam edeceğiz.”dedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimleri hakkında da açıklamalarda bulunan Açıkgöz,”Yıkıcı ekip olan şer ittifakı FETÖ ile teröristlerle işbirliği yapıyorlar. Dolayısıyla vatan sevdalısı Nevşehirli hemşerilerimiz 24 Haziran’da da bunlara fırsat vermeyecek. Milletiyle beraber olan milletimizin lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK PARTİ’ye destek olacaktır. Bundan şüphemiz yok. 24 Haziran’da milletimiz kazanacaktır.”dedi.

Yerel basının önemine de vurgu yapan Açıkgöz, “Her zaman gören gözümüz, duyan kulağımız, uzanan elimiz olan siz değerli basın mensuplarımıza da saygılarımızı ve şükranlarımızı sunuyorum. Biriz, beraberiz, birlikte Nevşehir’iz. Allah, hepinizden razı olsun.”dedi.

Meteris taraftar grubunun Nevşehir merkez Ziraat Bankası önünde toplanmasıyla şölen havasına bürünen toplantı, coşku ve heyecanla son buldu.