AÇIKGÖZ, Nevşehir İl Özel İdaresi Personeliyle Buluştu

“Durmak Yok Yola Devam”

 

 

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Eczacı Mustafa AÇIKGÖZ, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün Nevşehir İl Özel İdaresi personeli ile sabah mesaisinde buluştu. 

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili AÇIKGÖZ, çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada: “Gece gündüz, yaz kış,  sıcak soğuk demeden canla başla çalışan, emek  veren siz değerli hemşerilerime, kıymetli kardeşlerime şahsım ve şehrimiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Alın teri ile emeği, köylerimize hizmet olarak götüren sizlerin çabası takdire şayandır. 2017 yılında sizlerin üstün gayreti ile bir çok yatırıma imza attık. 2018 yılında birikim, tecrübe ve daha çok yatırım ile hep birlikte, el ele daha büyük işleri birlik ve beraberliğimizle hemşerilerimize ulaştıracağız. Hepinizden Allah, razı olsun dedi. ” içten duygularını paylaştı.

 

 

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette çalışanların sorun, görüş ve önerilerini de tek tek dinleyen Açıkgöz, her zaman işçi kardeşlerimizin yanında olacağını da tekrar beyan etti.  Milletvekili Açıkgöz ziyarete ilişkin değerlendirmesinde, “Günümüze Nevşehir İl Özel İdare‘deki emektarlarımızla başladık. Fedakar çalışmaları için tek tek hemşerilerimize teşekkür edip 2017 yılındaki ilimize kazandırdığımız faaliyetleri değerlendirdik. Büyüyen Nevşehir Güçlü Türkiye için AK icraatlara, yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün Nevşehir İl Özel İdaresi çalışanları ziyaretlerine, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün , İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş Benli, Genel Sekreter yardımcısı Ramazan Çiftçi ile kurum müdürleri ve çalışanları eşlik etti.