AÇIKGÖZ “Nevşehir’ imizde İlk Anjiyo Tetkik ve Tedavi Hayırlı Olsun”

 ANJİYO ÜNİTESİ HEMŞEHİRLİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

 

ANJİYO HAYIRLI OLSUN

   AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ’ den

Nevşehir’ imize müjde üstüne müjde…

 

          Sayın AÇIKGÖZ: ” 30 Mart 2016 tarihinde sağlıkta Nevşehir’ e müjde olarak değerli hemşerilerimizle paylaştığımız anjiyo ünitemizde ilk tetkik ve tedavi yapıldı, hayırlı olsun. Vatandaşlarımızın çeşitli sağlık sorunları için çevre illere sevk işlemini, yerinde sağlık hizmeti gereği hastahanemizde hizmet veren poliklinik ve ünite hizmetimizi genişleterek hızlı bir şekilde aşıyoruz. Aziz hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layıktır.”

IMG_9906

 

        “14 yıldır AK Parti kadroları, bizler millete efendi olmaya değil milletimize hizmetkâr olmak için çalışıyoruz. Kaliteli sağlık hizmeti anlayışımızla vatandaşlarımıza en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik tedavi hedefiyle çaba sarf ediyoruz.”

IMG_9911

 

 

         “Emeği geçen tüm sağlık çalışanlarımıza, milletvekillerimize ve Sağlık Bakanımıza teşekkürü borç biliyor, hastalarımıza da acil şifalar diliyorum.”

IMG_9911

         “Nevşehir Devlet Hastanemizde ilk anjiyo tetkik ve tedaviyi ekibiyle birlikte gerçekleştiren Başhekim Yardımcımız  Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Nebi CERİT’ e, ekibine ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor; hastamıza Allah’ tan acil şifalar diliyorum.  ANJİYO ÜNİTESİ hemşerilerimize hayırlı olsun.” dedi.