AÇIKGÖZ, Öğrencilerle Buluştu

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, öğrenci kardeşlerimizle buluştu.

 

Öğrencilerin sevgi dolu kucaklaşmasıyla karşılanan Sayın AÇIKGÖZ, ilk olarak Nevşehir / Merkez 30 Ağustos İlkokulu Müdürü Serhat ULUER’ i makamında ziyaret ederek, okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.  Aynı bahçeyi paylaşan Nevşehir/ Merkez İstiklal Ortaokulunu da ziyaret eden Sayın AÇIKGÖZ, emektar öğretmenlerimizle ve geleceğimizin teminatı olan öğrenci kardeşlerimizle tek tek sohbet etti.

Atletizm Türkiye Şampiyonasında 2. olan Emirhan ALTIPARMAK ile de bir süre sohbet eden AÇIKGÖZ: “ Sporcu kardeşimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum,  Nevşehir olarak daha büyük başarılar bekliyoruz, daha çok çalışarak istikrarlı bir şekilde inşallah uluslararası şampiyonalarda da ilimizi ve ülkemizi temsil etmesinden onur duyacağız. Ahlaklı, erdemli, milli ve manevi değerlerimizi özümseyen, iş gücü yüksek nesiller yetiştirmek için 14 yıldır hep birlikte çalışıyoruz. Ülkemizin her köşesinden özgüveni yüksek, inançlı bir gençlik yetişmesi bizlere gelecek adına umut veriyor. Bu gaye için gece gündüz demeden fedakârca emek veren eğitimcilerimize, özverili velilerimize ve geleceğimizin teminatı gençlerimize şükranlarımı sunuyorum.  ” dedi.

Okulda incelemelerde de bulunan AÇIKGÖZ, öğrencilerle fotoğraf çekindikten sonra okuldan ayrıldı.

 

 

 

IMG_3636

IMG_3647

IMG_3649

IMG_3631

IMG_3635

 

IMG_3638

IMG_3640

IMG_3642

IMG_3643