Açıkgöz, “Ramazan Bayramı’mız Mübarek Olsun”

 

Ramazan Bayramı’mız Mübarek Olsun

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, 27. Dönem AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı tebrik mesajı yayımladı.

 

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, iftar ve sahur bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, kılınan teravih namazları, okunan Hatim-i Şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Ramazan Bayramı’nızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

 

Zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam âleminde ve tüm dünyada birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hâkim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’dan niyaz ederim.

 

16 Nisan 2017’deki halk oylaması ile kabul edilen yeni yönetim sistemimiz, 24 Haziran 2018 seçimleriyle birlikte yürürlüğe girecek. Yeni yönetim sistemimiz; huzurun, kalkınmanın, demokrasinin, istikrarın teminatı olacaktır. Türkiye, 24 Haziran’da hem Cumhurbaşkanını hem de Gazi TBMM’de görev yapacak 600 milletvekilini seçerek geleceğe güvenli ve istikrarlı bir adım atacaktır. Milletimize şimdiden hayırlı olsun.

 

 

15 Temmuz’da hain FETÖ’ya, yurt içinde ve yurt dışında PKK/DEAŞ gibi çeşitli terör unsurlarına fırsat vermeyen kahraman milletimizden Allah, razı olsun. Vatanımız ve milletimiz için üstün fedakârlık gösteren aziz şehitlerimize Allah’ tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı; kahraman gazilerimize de acil şifalar dilerim. Kahraman milletimizin ve tüm güvenlik güçlerimizin; terörle ve terör yandaşlarıyla kararlı mücadelemizde göstermiş oldukları cesaret, kahramanlıkları için minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyorum.

 

Doğasıyla, tarihiyle, yer altı ve yer üstü zenginlikleriyle, balonlarıyla, ören yerleriyle, peribacalarıyla; sıcak, içten, samimi insanlarıyla, dünyada eşi ve benzeri bulunmayan güzel atlar diyarı Kapadokya’mıza tüm eş ve dostlarımızı, yerli ve yabancı konuklarımızı bekliyoruz.

Mübarek Ramazan Bayramı’mızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, saygılarımı sunarım. Vakit, Türkiye vakti.

Selam ve dua ile…

 

                                                                                                Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
                                                                     AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

                                                                      TBMM Başkanlık Divan Üyesi

27. Dönem AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Adayı