Açıkgöz, “Recep Tayyip Erdoğan, kırmızı çizgimizdir!”

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Divan Katip Üyesi ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, partimizin Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu’nda düzenlediği Nevşehir 7. Olağan İl Kongresi’nde Cumhurbaşkanı Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğine ve lidere bağlılığına vurgu vaptı.

Açıkgöz, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katıldığı, Sevdamız Nevşehir’imizle #İnandığınYoldaYürü diyerek 7. Olağan İl Kongremizi, AK Şölenimizi dava arkadaşlarımızla gerçekleştirdik.

Allah’ın izniyle; Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşuyla, devletimizin gücüyle, kahramanlarımızın yazdıkları destanlarla, Cumhur İttifakımızla terörün kökünü kazıyacağız inşAllah… Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, fedakâr gazilerimize acil şifalar diliyorum. Kahraman yiğitlerimize selam olsun…

Cennet vatanımızın her karış toprağı değerlidir, güzeldir ancak dünyada eşsiz güzelliği ile Nevşehir bugün yine bir başka güzel…

Sevginin, kardeşliğin, medeniyetlerin beşiği, eşsiz güzelliklerin diyarı, #Nevşehir’imiz eşsiz coşkusu ile yine gönülleri mest etti. Rabbim birliğimizi daim etsin.

Kaderi; kahraman milletimizin kaderiyle bir olan, gönlü iman, yüreği vatan sevgisiyle dolu olan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Davamıza mezara kadar bağlı kalmaya yemin ettik.

AK Parti, #GönülSeferberliği hareketidir hamd olsun.

Recep Tayyip Erdoğan, kırmızı çizgimizdir

Onun aldığı kararlarda, bize saygı duymak düşer.

Allah’ın izni, milletimizin teveccühü ile milletimize hizmet etmek bizlere nasip olduysa, bize düşen hesabî değil hasbî çalışmaktır; DAVA İnsanı olabilmektir. #SevdamızNevşehir

Şair Sezai Karakoç’un deyimiyle “Biz koşu bittikten sonra da koşan atlarız.”

Teşkilatımızda emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 7. Olağan İl Kongremizle görevi devralan Ali Kemikkıran Başkanıma ve yönetimine başarılar diliyorum. Hayırlı olsun. #SevdamızNevşehir” dedi.