AÇIKGÖZ “Reis’ imizin İkinci Bir Emrine Kadar Meydanlardayız”

        AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Demokrasi nöbetinin on üçüncü gününde , Nevşehir Diriliş Meydanı’ nı dolduran binlerce Nevşehirli vatandaşa çağrıda bulunarak; Reis’ imizin ikinci bir emrine kadar demokrasi nöbetine devam edeceklerini belirtti.

4

 

       TBMM Meclis Divan Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa  Açıkgöz,  Nevşehir’den sonra Meclis çalışmalarının başlaması üzerine gittiği Ankara’da da Kızılay’ da ve Cumhurbaşkanlığı Külliye’sinde vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor.

 

 “Açıkgöz Yine Meydanlarda , Yine Milletiyle El Ele , Yine Nöbette….”

2

 

     AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa  Açıkgöz, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ/PDY) 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için alanlara çıkan vatandaşların Ankara Kızılay Meydanı’ nda ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ nde “Milli İrade Nöbeti”ne katıldı.

1

     Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Tek Bayrak, Tek Vatan , Tek Millet ve Tek Devlet için Türkiye’ nin her yerinin ayakta olduğunu vurgulayarak , “Burada milletvekillerimiz, vatandaşlarımız, bürokratlarımız ,teşkilatlarımız hep birlikte bir aradayız. 15 Temmuz gecesi hainlerin milletimize, devletimize, Başkomutanımıza karşı girişmiş oldukları ihanetin girişimleri yaşanırken biz Nevşehir’ deydik. Nevşehirli hemşerilerim sizin gibi meydanlara aktı. Onların da sizlere selamı var. Pazartesi gün akşam yine Nevşehirde’ ydim, Diriliş Meydanı yine hınca hınç doluydu. Bugün buraya gelirken arkadaşlarımızla görüştük hamd olsun Nevşehir yine ayakta. Dolayısıyla ülkemizin her yeri ayakta. Hepsinin de sizlere selamı var. Bugün burada milli irade ve demokrasi nöbetimizde Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başkomutanımızın talimatları doğrultusunda meydanlardayız, bir aradayız.” diye konuştu.

5

     Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ/PDY), 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından Başkomutan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ın ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ ın çağrısıyla başlatılan “Milli İrade ve Demokrasi Nöbeti” için Nevşehirli hemşehrilerine seslenen AK Parti Nevşehir Milletvekili Sayın Mustafa Açıkgöz, “Bugün milli irade ve demokrasi nöbetinin on üçüncü gününde , Diriliş Meydanı’ nı dolduran binlerce Nevşehirli vatandaşlara çağrıda bulunarak; İkinci bir emre kadar demokrasi nöbetine devam edeceklerini belirtti.”

”Aziz Milletimiz; 15 Temmuz gecesi demokrasi, millet, devlet, birlik, beraberlik, vatan, bayrak ve Reis için direndi.”

3

”Cumhurbaşkanımız ‘Eve Gidin’ Diyene Kadar Meydanlardayız”

6

 

     AÇIKGÖZ, konuşmasının sonunda “Tekrar şunu söylüyorum; Sayın Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan meydanlardan çekilin,‘Eve Gidin’ diyene kadar buradayız. Allah hepinizden razı olsun. Birliğimiz daim olsun. Rabbim, bu aziz milletimizi daim korusun.” dedi.

7