AÇIKGÖZ “Sendikalarımız ‘Güçlü Türkiye’ İstiyor”

     AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Memur-Sen Nevşehir Şubesini ziyaret etti. Ziyarete ev sahipliğini, şube başkanı Mustafa Özdemir ve sendika üyeleri yaptı.

 

 

Sendikalarımız ‘Güçlü Türkiye’ İstiyor

 

 

     Açıkgöz, burada yaptığı açıklamada: “Sivil toplum kuruluşlarımız ve sendikalarımız milletimizin geleceği için hep birlikte çalışmaktadırlar. Türkiye, her alanda olduğu gibi sendikacılık alanında da yerli bir duruşa sahiptir. Biz de diyoruz ki ‘Yerli ve Milli Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ Yeni Türkiye’ nin sistemi olacaktır. Artık söz de kara da aziz milletimizin; kahraman milletimiz geleceğine ‘EVET’  ile her zamanki gibi sahip çıkacaktır. 15 Temmuz’ da aziz milletimiz yüreğindeki iman, vatan ve millet sevgisiyle hain FETÖ ‘ya ve şer odaklarına fırsat vermedi. Bayrağımıza, milletimize, devletimize, vatanımıza ve Reis’ imize sahip çıktı. ‘Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni milletimize en iyi şekilde anlatmalıyız çünkü Güçlü Türkiye’ nin yolunu milletimizle birlikte açacağız. 2023 hedeflerimize yürürken; geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Güçlü Türkiye ‘yi bırakmak için milletimizle birlik olacağız, Güçlü Türkiye’ yi her daim hâkim kılmak için çalışacağız. Sivil toplum kuruluşlarımızın ve sendikalarımızın fonksiyonel çalışmasıyla Türkiye; gelişmiş, müreffeh ve ileri Türkiye’ nin göstergesi olacaktır. STK’ larımız ve sendikalarımız geleceğe güvenle bakan nesillerin yetiştiği ‘Güçlü Türkiye’ istiyor. Biz, Türkiye’ ye ve kahraman milletimize güveniyoruz. Milletimizin kararı bizim için önemlidir. 15 Temmuz gecesi, ‘Bu ülkenin gençleri apolitiktir, memleket meseleleriyle uğraşmaz, boş işlerle uğraşır’ diye acımasızca eleştirenler gördüler ki; göğsünü o tanklara, toplara, mermilere siper eden o gençler, hayatlarını seve seve verdi, bayrağını dalgalandırdı. Bu alçak darbe girişiminde şehit olan, bütün gençlerimiz de dahil hayatını kaybeden kahramanlarımıza Allah’tan rahmet, fedakâr gazilerimize de sağlık, selamet diliyorum.

 

“AK PARTİ, MİLLETİN PARTİSİDİR”

 

     AK Parti;  ayrılıkçı, bölücü, vesayetçi fitne odaklarına karşı milletin kararlılığını temsil ediyor, bizler millet gücünün üstünde fâni bir güç tanımadığımız için Türkiye’nin en güçlü siyasi hareketi olduk. 15 yıldır yetkiyi aziz milletimiz veriyor, seçimlerde de milletimiz hesabını soruyor. Milletimiz, evet kararıyla istikrarı kalıcı hale getirecektir.” dedi.

 

     Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekiminden sonra son buldu.