AÇIKGÖZ, “Türkiye, koşar adımlarla 2023 hedeflerine ulaşacak”

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, görevli olarak gittiği Kanada’ nın başkenti Ottova’da gurbetçilerimize hitap etti.

“Kanada’nın başkenti Ottova’da gurbetçi kardeşlerimizle bir aradayız.

Güçlü Türkiye için vatandaşlık görevimizi yapacağız, sandıklara gidip  EVET ile millet iradesini hakim kılacağız.

Türkiye’de var olan istikrarı kalıcı hale getiremezsek elde ettiğimiz bütün kazançlarımızı Türkiye olarak birer birer kaybedeceğiz.

Yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile sürekli güçlü hükümetler olacak. Bölgesinde ve dünyada sürekli söz sahibi olan Güçlü Türkiye #EVET ile gelecek.

Mevcut sistem ülkemizin sorunlarına kalıcı çözüm üretemiyor. Ekonomimiz yeteri kadar büyümüyor. Hedefimiz 10 büyük ekonomi arasına girmek.

16 Nisan’da ‘Evet’ oyu ile terör ve Türkiye düşmanları kaybedecek; siz, aziz milletimiz kazanacak, Türkiye kazanacak. EVET

‘Evet’ demek;cuntalara, PKK’ya, FETÖ’ye dur demektir. 16 Nisan’dan sonra hiç kimse milletimizin verdiği yetkiyi gasp edemeyecek.

16 Nisan’dan sonra Türkiye koşar adımlarla 2023 hedeflerine, Cumhuriyetimizin 100. yılına ulaşacak. Dünyanın neresinde olursa olsun her vatandaşımız başımızın tacıdır. Hiçbir vatandaşımızı ayrıştırmadan hizmet ediyoruz; bir olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız EVET

Yüreği vatan aşkıyla atan gurbetçi kardeşlerimiz ‘Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet, Tek Bayrak’ için Güçlü Türkiye için EVET diyor.

Milletin Lideri, Cumhurbaşkanımız Sn @RT_Erdogan ‘ın ve Sn @TC_Basbakan ‘ımızın sizlere selamlarını ve muhabbetlerini getirdik.
EVET

Bizim için yüreği vatan, bayrak, millet, devlet aşkıyla çarpan yürekler birdir, beraberdir, birlikte Türkiye’ dir.

Daima Millet Kararımız EVET” dedi.