Kurşunlu Camii’ nde Şehitlerimiz İçin Hatimler Okundu

               IMG_4376

 

             AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ’ ün ve Nevşehirli hemşerilerimizin katılımıyla 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’ nin 101. Yıl Dönümü münasebetiyle hatim-i şerifler okundu.

 

Tarihi Kurşunlu Cami’ sinde sabah namazında hatim-i şerifler okunarak, şehitlerimizin aziz ruhları ve kutsal emaneti olan vatanımız için dualar edildi.  Hemşerilerimize; AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ bizzat süt ve poğaça ikramında bulundu. Yoğun bir katılımın olduğu sabah namazında yüreği iman ve vatan sevgisi ile dolu hemşerilerimizin birlik ve beraberlikten duydukları memnuniyet görülmeye değerdi.

Gönlü yüce, ağzı dualı, imanlı, Kur’ an ve sünnet ahlaklı, erdemli hemşerilerimiz; hem ibadetlerini yerine getirme hem de aziz şehitlerimize rahmet temennisinde bulunma sevincini bir arada yaşadılar.

Kurşunlu Camisi’ nden ayrılmadan açıklamalarda bulunan AÇIKGÖZ: ” Şüheda torunları olarak bizler; insanlara, İslam’ a, yüce kitabımız Kur’ an’ a ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)’ e her zaman hizmetkâr olmak ve vatanın milletin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden kahraman şehitlerimize ve  fedakar gazilerimize şükran ve minnet duyuyoruz. Rabb’ im rahmetiyle mekanlarını Cennet, ruhlarını aziz eylesin. Bizler bu sorumluluk ve bilinçle atalarımızın aziz hatırası olan vatanımız, milletimiz için hep birlikte canla başla, el ele çalışacağız.” dedi.

IMG_4361 IMG_4364 IMG_4368 IMG_4371 IMG_4375 IMG_4378 IMG_4379 IMG_4381 IMG_4347 IMG_4350 IMG_4353 IMG_4358