MİLLETVEKİLİ AÇIKGÖZ “TEŞEKKÜRLER AK KADINLAR”

      AK PARTİ Nevşehir Kadın Kolları Teşkilatımızdan gelen hemşehrililerimizi TBMM AK PARTİ Grup toplantımızda misafir ettik.

 

IMG_8397

 

         AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Murat GÖKTÜRK ve Ebubekir GİZLİGİDER Beyefendiler kadın kollarımızdan gelen misafirlerimizi konuk ettiler.

 

      Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ ” Bu davanın gerçek kahramanları sizlersiniz, AK kadınlarımızdır. 14 yıldır üstün fedakarlıkla yılmadan, yorulmadan bu kutlu davada çalıştınız. Her birinizin emeği çok, sizler AK Parti’ mizin temel taşısınız. Kutlu yürüyüşe hep birlikte devam edeceğiz. Sayın Genel Başkanımız Başbakanımız Binali YILDIRIM Beyefendilerin de ifade ettiği gibi ‘Milletine emreden değil, milletine hizmet eden devlet AK Parti iktidarında meydana geldi.’ bu davada AK Parti Nevşehir ailesi olarak sizlerin katkısı her zaman takdire şayan olmuştur. Ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdınız; Teşekkürler AK Kadınlar.” dedi.

 

        Hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret son buldu.

 

IMG_8357

IMG_8362

IMG_8388

IMG_8391

IMG_8352

IMG_8355