Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü KILIÇ’ a İade-i Ziyaret

 

 

 

      AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Filiz KILIÇ’ a iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

     Üniversite eğitiminin önemini ve gençlerimizin geleceğe yönelik çalışmalarını değerlendiren AÇIKGÖZ: “Geleceğimizin teminatı gençlerimizin çağın gereklerine uygun, milli ve manevi değerlerimiz ile birlikte yetişmeleri bizim önceliğimizdir. Gençlerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor ve ona göre her türlü yurt, burs ve kredi desteğini devlet eliyle sağlamanın mutluluğunu ve huzurunu paylaşıyoruz. Medeniyetin beşiği olarak gördüğümüz şehrimizde, Hacı Bektaş-i Veli’ nin manevi huzurunda bizim de düsturumuz ‘Yolumuz; ilim, irfan ve insanlık sevgisi üzerine kurulmuştur.’. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi bünyesinde bu bilinçle çalışan akademisyenlerimize, öğretim görevlilerimize  ve öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum.” diyerek duygu ve düşüncelerini Sayın Kılıç ile paylaştı.

    Karşılıklı iyi dilek ve temennilerle ziyaretini tamamlayan AÇIKGÖZ, Nevşehir İl Özel İdare Personelini ziyaret etmek için üniversiteden ayrıldı.