Teşekkürler Avanos

 

       Milletvekillerimize hayırlı olsun ziyaretine gelen AK Parti Avanos İlçe teşkilatı heyetimize nezaketli ziyaretleri için teşekkür ederiz.

    Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ: ” Toprağın sanata dönüştüğü, sanatın ve sanatçının şehri Avanos’ un güzel insanlarına selam olsun. Sanatı kadar, güzelliği ile de adından söz ettiren ilçemizi el birliği ile daha iyi tanıtıp, turizm potansiyelini hep birlikte artıracağız. 1 Kasım seçimleri için gece gündüz, sıcak soğuk demeden çalışan başta Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, ana kademe teşkilatımıza ve Avanoslu hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Sizlere de ayrı ayrı teşekkür ederiz. Güçlü Avanos Güçlü Nevşehir için ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

       Avanos heyetimizin dilek ve temennilerini dinleyen Sayın Milletvekillerimizle görüşmeleri, samimi sohbetle bir süre daha devam etti.

      Avanos heyetinin ziyareti Milletvekillerimize hediye takdimi ve milletvekilleri ile hatıra fotoğrafı çekiminden sonra son buldu.

 

 

22222-768x411

1-6-1-768x576

IMG_3560

 

IMG_3558

IMG_3559