Teşekkürler Gülşehir

 

            Teşekkürler Gülşehir                                                      

 

AK Parti Gülşehir İlçe Başkanımız Kürşat KOÇ, Kadın Kolları Başkanımız Sultan GÜÇLÜ, Gençlik Kolları Başkanımız Yüksel BİLGİÇ , İl Genel Meclis Üyemiz Hakan YAMAN  ve İlçe Yönetim kurulu üyelerimiz hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Konuklarımıza hitaben : ” Gülşehir’ de seçimlerde kadın kolları, gençlik kolları, Gülşehir teşkilatımız olarak büyük çaba sarf ettiniz ve Rabbim lütfetti güzel bir sonuç aldık. Esas süreç bundan sonra başlıyor. AK PARTİ kadroları verdiği sözü yerine getirmek için gece gündüz çalışıyor ama muhalefet onun tam tersine ülke yönetilmesin diye uğraşıyor. İstişareleri çoğaltırsak, bizi orada temsilde sürekli farklı konular üzerinde istişare edersek inşallah daha güzel günler gelecek. 4 yıl ülkenin kalkınması, bütün insanlarımızın refah içinde yaşaması için çalışacağız. Sizlerin katkısıyla gece gündüz çalışıp, ülkemizin huzur ve refah içerisinde 2023, 2053, 2071 hedeflerine emin adımlarla ilk günkü aşkla hep birlikte yürüyeceğiz.” duygu ve düşüncelerimizi dile getirme fırsatı bulduk.

 

Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat KOÇ, Kadın Kolları Başkanı Sultan GÜÇLÜ, Gençlik Kolları Başkanı Yüksel BİLGİÇ ve  İl Genel Meclis Üyesi Hakan YAMAN  ile Gülşehir için yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili taleplerini, görüş ve önerilerini bizlere ilettiler.

 

Nezaketli ziyaretlerinden dolayı; Gülşehir İlçe Başkanımız Kürşat KOÇ’ a, Kadın Kolları Başkanımız Sultan GÜÇLÜ’ ye, Gençlik Kolları Başkanımız Yüksel BİLGİÇ’ e, İl Genel Meclis Üyesi Hakan YAMAN’ a, İlçe Yönetim kurulu üyelerimize ve Gülşehirli hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

 

IMG_2922

IMG_2923

IMG_2928

IMG_2933